סככות מרקיזה

ייצור מרקיזות במפעלינו – סרטון המחשה:

סככות מרקיזה לשימוש פרטי ועסקי

חברת צל סאן הוותיקה והמובילה בענף ההצללה, מייצרת ומתקינה מגוון איכותי של סוככים מרקיזה עבור צרכי המגזר העסקי והפרטי. זאת לצד מגוון סוככים קבועים ומתקפלים בהפעלה ידנית וחשמלית ובהתאמה אישית, המיועדים לשימוש בויטרינות, מרפסות וחלונות. החברה מעניקה לכל לקוחותיה, בכל קנה מידה של פרויקט, ייעוץ חינם ושירות מקצועי, אמין ומהיר. לקוחותינו נהנים ממוצרים במחירים אטרקטיביים עם אחריות לכל החיים נגד חלודה, ואחריות ארוכת טווח לשלדת הסוככים ומנגנוניהם.

מהו סוכך מרקיזה

סוכך מרקיזה כפי שחברתנו מייצרת, משווקת ומתקינה הינו סוכך פרקטי ואלגנטי בעל חזות מעוגלת. הסוכך עמיד בפני כל פגעי מזג האוויר בכל עונות השנה ומשמש לצרכי הצללה, קירוי, איטום ופרטיות. את הסוכך אנו לרוב נתקין בצמוד לקיר חיצוני של הבית עם קונסטרוקציה קבועה שעל גביה יותקן הסוכך הניתן לסגירה ופתיחה בכל עת.

סוככים איכותיים באחריות

עימנו תזכו בסוכך מעוצב, עמיד ואיכותי, פשוט וקל לשימוש שיעניק לכם מרחב מקורה פרטי ואינטימי בחזית ובצדדים. הסוכך ניתן לסגירה ופתיחה בהתאם לצורך ותנאי מזג האוויר. בנוסף, הסוככים נאטמים לקיר הבית באופן הרמטי וכך מונעים חדירה של מים. הם עשויים מפרופילי אלומיניום בעובי של חמישה וחצי סנטימטר בצביעת יסוד בתנור בגוון לבן, ומסופקים עם חיזוקים מיוחדים, סיכות נירוסטה וגומי. עבור השלד של המרקיזה אנו מעניקים אחריות בלעדית וייחודית של עשר שנים שאינה כוללת נזקי טבע. כמו כן, כיסוי הסוכך עשוי מבד P.V.C משובח במשקל של שש מאות ארבעים גרם, המכיל ציפוי טפלון וחומרים מעקבי בעירה.

מרקיזות למגזר הפרטי

במפעלנו מייצרים סוככי מרקיזה בשלל דגמים ומידות לצורכי המגזר הפרטי, שהינם איכותיים ועמידים בכל תנאי מזג אוויר, מעולים לכל עונות השנה קיץ עבור מרפסות, חלונות, כניסה לבית, מסתורי כביסה ועוד. הם מתאימים לדירות ובתים פרטיים גם למרפסות גדולות במיוחד שעומקן גדול משני מטרים, ומנגד הם גם אידיאלים למפתחים קטנים כמו חלונות או דלתות.

סוככי מרקיזות לעסקים

חברתנו מספקת גם שירותי סוככות מרקיזה לצורכי הקהל העסקי. סוככי המרקיזה שאנו מייצרים מתאימים למגוון צרכים ושימושים לרבות קירוי ויטרינות, כניסות לבית עסק כמו משרד או מרפאה, חלונות בית העסק, מרפסת של בית קפה ומסעדה, ועוד. סוככי המרקיזה מתאימים ליצירת חיפוי והצללה במרפסות עם מפתח קטן, מעל חלונות בתי קרקע ובניינים, ובכניסה לבתי עסק.

הזמנת סוככי מרקיזה

להזמנת סוככי מרקיזה לשימוש פרטי או עסקי בהתאמה מלאה לצרכים שלכם, לקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בביתכם ללא עלות, צרו קשר עם  צל סאן בטלפונים 1800-2222-18 ו-050-5753535, או במייל tzel-sun65@walla.com.

נשמח לעמוד לרשותכם

דילוג לתוכן