מרקיזה חשמלית

ייצור מרקיזות במפעלינו – סרטון המחשה:

להתקדם למרקיזה חשמלית במחיר מאפשר

אין ספק שסוככי מרקיזה שחברת צל סאן מייצרת ומשווקת מספקים פתרון קירוי והצללה מושלם למרפסות, חצרות וחלונות. הוסיפו לשלמות זו מנגנון הפעלה חשמלי במחיר אטרקטיבי וקבלתם כרטיס כניסה לפתרונות הצללה מתקדמים המתחברים למערכות בית חכם, אשר ישפרו את איכות ורמת חייכם כאשר אתם בבית, בעבודה או בחו"ל.

לפשט עוד יותר את הפעלת הסוכך המתקפל

נכון שגם עם מנגנון ידני קל לפתוח ולסגור את סוכך המרקיזה שלנו. אולם על ידי רכישת מרקיזה חשמלית למרפסת במחיר משתלם תזכו במוצר איכות עוד יותר קל, פשוט וחכם להפעלה. זהו סוכך השומר על כל היתרונות שיש למרקיזה ידנית המוכרת והאהובה ומוסיף לה את יתרון הקדמה עם מנוע חשמלי חזק ואמין. יתרון זה חשוב במיוחד כאשר מדובר באנשים המתקשים לבצע את פעולות קיפול ופתיחת סוכך באופן ידני כמו קשישים ובעלי מוגבלויות. יש לציין כי אנו מספקים מנגנונים חשמליים גם למוצרי הצללה נוספים כדוגמת פרגולות מתקפלות או גגות הזזה.

אפשרויות פתיחה וסגירה של מרקיזה חשמלית

עם מרקיזה חשמלית למרפסת שאנו מייצרים ומשווקים תוכלו לבחור במנגנוני הפעלה המתאימים לכם. בתור התחלה, כמו בתריס חשמלי תוכלו לרכוש מרקיזה עם מתג בקיר שלחיצה עליו פותחת וסוגרת את הסוכך. אל מנגנון חשמלי פשוט זה תוכלו להוסיף שלט המאפשר לקפל ולסגור את המרקיזה ממקומות שונים בבית. כמו כן, ניתן לחבר את המנגנון למערכת בית חכם וכך גם כאשר אתם לא בבית תוכלו לשלוט בפתיחת וסגירת הסוכך שלכם. ולבסוף, הסוככים החשמליים מוצעים גם עם אופציה לסגירה ופתיחה ידניות. על פעולות אלו אחראי מנוע איכותי שעוצמתו מותאמת לממדי המרקיזה, המאוחסן במיקום נסתר ומוגן שנמצא בדרך כלל מתחת לסוכך.

למי מיועדת מרקיזה חשמלית

המרקיזות החשמליות שאנו מספקים מיועדות למגוון קהלים וצרכים פרטיים, מוסדיים ועסקיים. כך למשל, סוככים מתקדמים אלו מעולים למרפסות שמש, לחלונות, ויטרינות של חנויות, בתי קפה ומסעדות, ובכניסה לבתי עסק ומשרדים. היכולות לספק צרכים של מגוון קהלים נובעת משלל מידות שאנו מספקים עבור מוצרי הצללה אלו לרבות התאמה אישית לצרכים הספציפיים של הלקוח. בנוסף, בכדי שתוכלו לדעת באם מרקיזה חשמלית מתאימה לצרכים שלכם, אנו מעניקים שירותי יעוץ חינם בבית הלקוח.

הזמנת מרקיזה חשמלית

להזמנת מרקיזה חשמלית במחיר משתלם ובאיכות חסרת פשרות, לקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי חינם בביתכם, צרו קשר עם צל סאן בטלפונים 1800-2222-18 ו- 050-5753535, או במייל tzel-sun65@walla.com.

נשמח לעמוד לרשותכם

דילוג לתוכן