אודות

צל סאן, החברה המובילה בענף ההצללה, מתמחה בייצור ובהתקנה של מגוון רחב של סוככים ומרקיזות לבית ולעסק, בייצור חניות ניידות לרכב קירוי גני אירועים, בריכות ומוסדות.

חברת צל-סאן הוקמה בשנת 1995 ומאז צברה מוניטין, ידע וניסיון נרחבים בתחומה. החברה מעסיקה שלושה צוותי עבודה מנוסים, המעניקים שירות מהיר ומקצועי.

לחברת צל סאן מפעל ייצור המיצר קונסטרוקציות ברזל /סגירות חורף לפי מידות ורצונות הלקוח. כמו כן החברה פיתחה פתרונות אטימה יחודיים.
צל סאן היא נציגתה של החברה הצרפתית Mitjavila, המוסמכת לתו תקן גרמני, ומייצרת מגוון רחב ואיכותי של סוככי זרועות וחלונות ושל מנועים חשמליים עבור הסוככים.

מבחר הסוככים שמציעה צל סאן כולל סוככים מתקפלים וקבועים, המופעלים ידנית או חשמלית. כל הסוככים איכותיים, עמידים ודקורטיביים, ומתאימים לחלונות, למרפסות ולוויטרינות.
צל סאן היא יבואנית של שמשיות איכותיות ודקורטיביות בעלות שלדת אלומיניום ומצופות בבד דארלון גרמני, ומשווקת אותן במבחר גדלים וצבעים. כל הסוככים מיוצרים ממיטב החומרים: השלדה עשויה מסגסוגת אלומיניום, והגימור כולו (הברגים והצירים) עשוי מנירוסטה. הודות לכך ניתנת על הסוככים אחריות לכל החיים נגד חלודה. בד הדרלון של הסוככים הוא בעל תו תקן גרמני עולמי, מיוצר בגרמניה, מצטיין באיכותו ובעמידותו הגבוהות וכולל אחריות לחמש שנים הכוללת אחריות על דהיית הבד.

צל סאן היא החברה היחידה הנותנת אחריות למנגנוני הסוככים כולל שלטי זווית (המאפשרים את שינוי זווית הסוכך עד 45 מעלות) ל-10 שנים לא כולל נזקי טבע.
צל סאן מעניקה ייעוץ חינם בבית הלקוח, ומקפידה על מתן שירות מקצועי, אמין ומהיר. ביצוע ההתקנה – עד ארבעה עשר ימים ממועד ההזמנה.
בנוסף, צל סאן מתמחה בחידוש סוככים קיימים, כולל החלפת בדי הסוככים.

צור איתנו קשר

ונחזור אליך בהקדם

דילוג לתוכן